View Single Post
  #85  
Old 06-11-2009, 21:19
Swiss's Avatar
Swiss Swiss is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Limassol
Posts: 315
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Hopsz, ezt először kicsit félreértettem.

No akkor a helyes értelmezés szerint reagálok rá.

HOSSZÚTÁVON a tervezett változtatás könnyebbé teszi a szintlépéseket. Az eleje lassabb lesz, de a MOSTANI rendszer szerint 50. szinthez például 127 millió pont kell. A TERVEZETT, holnap beélesítendő verzióban ugyanehhez csak 51 millió. És minden további szinten nyersz újabb 20%-ot.

A mostani 60k ponttal a 26. szint helyett ugyan még csak 11. szinten leszel. Az elején kb megfeleződnek a szintek. Nem lép az ember neki 15 szintet, csak 7-et. Lélektanilag ez szerintem belefér. Pláne, hogy cserébe később sokkal könnyebben lép szintet, mint a mostani számokkal.

A 43. szint az, ahol elkezded pozitívan érezni a különbséget.

Ezt a mostani tesztek alatt lehetetlenség ésszerűen letesztelni, hiszen nem fogunk annyit játszani, hogy ide valaki valós körülmények között eljusson.
Akkor én értettem félre valamit a változtatásokkal kapcsolatban az irány azonban így nagyon tetszik.

Mondjuk ha az új verzió szerint 50. szinthez 51 m tp kell azt sem tudom belátni (az első felvonás során mindent megtanulva halhatatlanul sem volt több tp-m mint 300k és ezért nagyon de nagyon sokat játszottam kb. 18 napot és nem május elejéig értem). Tényleg nem tudok mit kezdeni több milliós tp-kel meg majd az 50. szinttől könnyebb lesz reménysugárral annyira távolinak tűnik a jelen állás szerint.