View Single Post
  #29  
Old 06-09-2009, 21:30
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 86%
Default

Quote:
Originally Posted by Microby View Post
Valaki azért megmondhatná hogy mi a titka a nagy lóvé előállításának!
Asszem van ilyen topik, ami konkrétan ezzel foglalkozik, de hogy ne csak tereljek, akkor leírom én hogy csináltam, hátha segítek ezzel vagy neked, vagy akárkinek, aki ezt olvassa.
Egyébként nincs benne nagy ördöngösség, sokatoknak 100%, hogy nem mondok újat, de nem is gondolom, hogy én fújom a passzátszelet
Szóval:
kell indulótőke:
Neked az, amit megírsz/megírtál a gnómmal. Nekem etetős mf félelf volt. 1000 kör alatt, a körülményekhez képest kényelmesen összeszedtem 3 mrd-t.
Ebben persze volt olyan is, hogy átépültem 66% kocsmásra, mert máshogy nem fértem be egy ember tolishoz Apropó, meg kell találni a módját, hogy tolisokat lopj, mert onnan jön a nagy zsé.
következő lépés:
szintlépés után beálltam a szövibe, akik már vártak rám, de nem volt egyébként ennyi pénzük se mint nekem, szóval nem csak úgy jött pluszban a lóvé. akkor már természetesen hadis voltam, nyertem a szintlépés/kiárulás kombón is párszáz millát. Aztán szépen haladtunk előre a top felé, ott pedig ütéssel/diplomáciával (mindkettő fontos szerintem) felmentünk a tetőre, és termeltünk 2k körig. Na az rém unalmas volt egyébként.
3as csopiban már nem is termeltünk egy centit sem, és B-ben sem.
Okosan csoportosítva a vagyont a szövitagok között 1-2 újrázással szépen lehet növelni. Ennyi igazából. Szerintem nem nagy kunszt. De én arra esküszök, hogy igazán jót csak sok pénzzel lehet játszani, ezért törekszem is rá, hogy legyen.
És ebben csak 1 termelés volt, 4esen, G-ből én taktikai okok miatt elléptem hamarabb, de a szövim volt top 1 is, ha nem siettünk volna, még ott is termelhettünk volna.
És ezen kívül sem aknáztuk ki az összes lehetőséget egyébként, de így is összejött az orimba 25 mrd, akkori piaci áron.

Szóval hajrá, meg lehet ezt oldani, sokan csinálják is, és biztos vagyok benne, hogy sokan sokkal több pénzt is összeszedtek, mint én.

ui: azért írtam le mindezt, mert szerintem a játék színvonalát emeli, ha többen is tisztában vannak azzal, hogy miket lehet elérni lentebbi csopikban, nem gondolva magamról természetesen, hogy én már tudnék mindent
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote