View Single Post
  #28  
Old 06-09-2009, 13:02
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Hogy ne lenne már köze hozzá? Azt volt a fő indok, hogy mellényúl.
Nem, nem ez volt
Az volt, hogy nem ismeri a játékot, és erre azt is írtam, hogy a játékosok egy nagyon jelentős része nem fogja elolvasni a kézikönyvet, vagy a súgót, vagy akármi lesz...
(a félrekattintás egy másodlagos ok volt)

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Sokkal sűrűbben tud támadásnál mellényúlni, mint tanulásnál. Meg akar támadni egy egeret, és helyette egy őr lesz a célpont. Máris bukott több százaléknyi használható pontot. És ezt sokkal sűrűbben el tudja játszani, mint a tanulást. Semmivel nem másabb, ugyanúgy ki kell először jelölnie, hogy kit támad (= mit szeretne tanulni), majd a menüből, hogy mit szeretne csinálni: megtámadni (= tanulni), mindkét helyen tehát 2 kattintás, különböző helyekre, hogy még a duplakattintás se kavarhasson be.

És mitől lesz az, hogy képességet mellékattint, tulajdonságot pedig nem? Miért fog egy harcos karakter mellényúlásból megtanulni egy varázslatot, de életerőnövelés helyett soha nem fog mellényúlni, hogy varázspontot tanuljon?
Hmm, én úgy vettem észre, hogy kb a 20. meghalásnál veszít már kb 2K tp-t. Ha megtanul valamit mondjuk 10K-ért, akkor ott bukott 10K-t, és ezen felül bukja minden egyes tanulásnál a ~23%-át az eltanulható tp-nek...Kicsit sem hasonlítanám össze, főleg, mert a félrekattintás csak az egyik ok volt...




De tudod mit, nem izgat. Ne legyen. Majd meglátjuk hányan hagyják ott ilyenek miatt a játékot...Én fogom tudni minig mit kell tanulnom, és hogy mi mit tud, szóval engem nem érint...