View Single Post
  #3  
Old 06-07-2009, 23:24
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Microby View Post
Olyan kérdésem lenne hogy most az 5. szinten "szenvedek" egy tekiíróval. Gyűjtögetek, de mikor lesz elég? Mennyi az a pénz amivel már biztonságosan el lehet indulni és talán ki is tart mondjuk a 3. szintig? Én olyan egy-másfél milliárdra gondoltam, de a tapasztaltabbak véleményét is szeretném kikérni.
Tudom, hogy nem erre kérdeztél rá, de én azt tudom javasolni, hogy ne tekiíróval gyűjtögess. Gyűjtögess inkább tolival, abban még izgalmak is vannak, illetve lehet is ugyanolyan tempóban pénzt szerezni (ha nem gyorsabban), mint tekiíróval.
De hogy a kérdésedre is válaszoljak: 1,5 mrd elég 3. szintig, de utána honnan lesz pénzed? Ne csak abban gondolkodj, hogy most szerzel, aztán csak költesz, törekedj rá, hogy közben is tudj szerezni. Illetve a költést és ésszerűsítsd, amennyire lehet.
Nem akarok túlzottan észt osztani, de statikusnak tűnik ez a hozzáállás, hogy most gyűjtök, meddig lesz elég? Gondolkozz dinamikusan, folyamatszerűen (lehet most is azt csinálod, csak a hsz-edből nem ez jött le).
Ugyanis lehet alsóbb szinteken többtízszer 1-1,5 mrd-t is szerezni, csak ügyeskedni kell

Remélem tudtam segíteni
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote