View Single Post
  #648  
Old 05-24-2009, 06:11
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Én már csak ilyen vok, meg is írtam, hogy arcoskodok....

Pepa, én elismerem, hogy jó párbajos, Szecsa volt ilyen, de őszíntén bevallom, azóta ki nem állhatom, mióta azt írta, hogy csaltam a múltkori párbajon...
Ennyire nem kell mindenkinek ajnározni, mert más kissé visszataszító ez a Tetszett az üzenetem/Nem tetszett az üzenetem dolog
De hát Ti tudjátok, minden korban kell lenni egy bálványnak, amit a pórnép imádhat...

Na lehet kattingatni a lefelé mutató ujjra
Pool úgy érzem ha valakinek itt van mire arcoskodni az már csak én vagyok.
Végig top1 voltam, vagyok az egész párbajsorozaton bármiféle szerencse nélkül, és megkérdőjelezhető párbaj nélkül. Bármiféle béna verés nélkül .
Amit te nem mersz bevállalni se Tuvalu ,mert várjátok a nagy csodát,hogy belép a béna és azon nyertek. Aztán: Az nem számít semmit ha belép egy olyan...
Jaj meg,hogy ti nem szeretitek az üreseket hát ez a legnagyobb mese, meg hogy ti nem ütnétek őket ha senki más sem.
Hát valahol el kell kezdeni valakinek,hogy nem ütik aztán egyre többen és többen nem fogják... Az,hogy te nem bírod elkezdeni mert 1000érték hátrányba kerülsz hát akkor a király csávó vagy úgyis behozod...

Voltak idők elmúltak elmúlt Szecsa, de amíg arcoskodott volt is mire és téged ő is lekapott. Elmúltak az idők ő általa kezdtem el párbajozni még jó régen bár a 3. párbajomon már erősen utalt rá fenyegető levelében,hogy abba is hagyhatom
De ő sem hagyta úgy abba,hogy ne legyen a vége az: Zsinórban hagytam lefele

Ati hát szájkarate is kell amíg ezt a párbajon is megtudjuk mutatni . Én úgy érzem akinek itt beszólok mindig ártok az adandó alkalommal. Az,hogy ellenem ha már van 3 vihar egy párbajon nagy esemény hát ez van
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.

Last edited by Harcosok; 05-24-2009 at 06:13..