Quote:
Originally Posted by Kocka
Hello.
Bocs, hogy beleszolok de fura dolog csak olvasni mindig. Bar nem jatszom az 1A-ban de a fenti sorok szamomra lyukasnak tunnek az eddig olvasottak alapjan.
"-óra 50 kor alád frissít a védő."
Miert varod meg? Az mar az utolso lehetosege korvaltasig.
Lehethogy naiv vagyok de ha a vedo nem frissit 49 -ig akkor en tennem meg az adott szituban 49 és 49.45 kozott. Igy meg mindig maradna 15 mp-em bontani a korvaltas elott 59.45 es 00 kozott ha gaz lenne. Szvsz korantsem biztos, egyik oldalnak sem a bontoka vegeredmenye.
|
Quote:
Originally Posted by monro
Megfogtad a lényeget. Ahhoz képest, hogy nem vagy az 1A-ban nagyon nagy érzéked van a játékhoz gratulálok! Osztom a véleményed egy oda-vissza klántámadásnál ha van frissítés teljesen nyílt marad a küzdelem azért hogy ki üssön alúlról.
|
nono Skacok, gondolkozzunk csak

ha mindkét félnek megvan a frissítése.
a támadó frissít 49.45 kor.. ok mi történik?
a védő mintegy 10 perc alatt kiszámolja, hogy mennyit kell még bontani a és frissít 1et 59.45-59.59 közt és máris megint a védő van alul.
de frissítsen a támadó 49.49 kor még mindig marad 10 perc a bontásra és egy f5 segítségével simán meglehet csinálni a védőnek az újabb frissítést 59.59-kor és megint a védő van alul.
Quote:
Originally Posted by monro
4.2 Mostmár nemcsak én veszem észre az érvelésedben a ferdítést. Igenis van esélyed alulról beütni. Ugyanannyi, mint jelenleg. Ha most ráállsz valakire és az készül rá, hgy jössz akkor megpróbál aládbontani 59.58-kor és esetleg támadni vakon 59.59-kor. Ha jelenleg nem tudsz többet bontani, mint ő akkor most is felülről fogsz ütni. A frissítéses esetben ha meghagyod a frissítésed akkor ugyanez lesz a szitu. Ha mindkét klán frissítése megvan akkor legutolsó időpontként 49 és 50 között kell frissítenie valakinek. Nos ha ezt a frissítést te csináltad akkor a bontóverseny akkor van 59.59 helyett. Ha az ellenfél csinálta akkor marad pár másodperced 59 után, hogy te is befrissíts és bonts. A lehetőség mindkét esetben adott és AZ ESÉLYED AZ ALULRÓLÜTÉSRE DETTÓ UGYANAZ mint jelenleg..
|
és itt a lényeg! (kéretik a következő sorokat figyelmesen olvasni!)
mire is van esélyed??
a te támadásodnál tegyük fel a ha védő baromi béna és befrissít elsőnek 50 előtt ez esetben a támadó alulról üt, legyünk irreálisak és jelentsük ki van 50%-od, hogy alulról üss
innen vegyük ketté:
1. a támadó alulról ütött és kapott 14% földet.
2. a támadó felülről ütött és kapott 7% földet.
innen újra egy szálon megy tovább:
mi történik ezután? ugye a "lényeg" most jön amiért az egész topic csinálva lett.
a vissztámadás
asszem nem száll senki vitába, hogy függtelenül attól, hogy a támadó alulról vagy felülről ütött a védő már mindenképp alulról megy azaz ő mindenképp kap 14%-ot.
tehát a vége mi lehet:
1. a támadó bement alulról kapott 14%ot, majd a védő ment be alulról és visszakapta a 14% ot.
2. a támadó felülről ment kapott 7%ot, majd a védő alulról ment és ő kapott 14% ot.
a végeredmény 2féle lehet:
1. a támadó ment támadni és mindenki 0-ra jön ki
2. a támadó ment támadni és bukott 7%ot
nem tudom érzitek e, de hiányolom azt a verziót, hogy a támadó elment támadni és nyert!
jó hogy adjunk esélyt a vissztámadára, de tuti azt úgy kell, hogy a támadónak gyakorlatilag 0% esélye van a sikerre??