Quote:
Originally Posted by wand
1. a probléma az, hogy jelenleg ha egy klán 2 körre van egy másiktól és közvetlen kv előt 59,59 kor indul + bont pár épületet, akkor a védő klán már csak akkor veszi észre, hogy támadják amikor a támadó seregek 1 körösek és támadó klán 3-4 körre van. szal vagy védi a sereget, vagy ha nem akkor nem tud visszamenni.
2.a probléma abból adódik, hogy eddig kv közben lehett távolba nézni és ha készültél rá keresztbe tudtál menni, az most a kv közbeni szünettel megszűnt.
3.az ötlet volt a manuális klánponlista frissítő gomb.
4. nem. ez a megoldás gyakorlatilag 2 dolgot hoz elő:
4.1. eddig volt minimum 1 órád, miután a támadó klán 2 körre került, hogy felkészülj, a frissítéssel ez 10percre csökken ha frissítéssel áll oda a támadó azaz szionte a semmiből ugrik elő és támad.
(ha nem frissítéssel áll oda, akkor nagy valószínűséggel támadás előtt a védőklán frissít egyet és ezzel elszáll a támadás lehetősége és ezzel akár nagyon sok ráfordított pénz is)
4.2 ha támadünak csak akkor van esélye ha nem veszik észre, ha észreveszik, akkor a védő klán ellen támadása, gyakorlatilag biztosan alulról megy míg a támadóé felülről.
ergó vagy nem tudsz támadni mert lelép az ellen, vagy beszívod ha támadsz, mert bevernek.
|
Az 1. pontnál kimaradt a lényeg. Az, hogy tehetelen vagy az ilyen támadások ellen.
4-es pont.
Eddig volt 1 órád hogy felkészülj, a frissítéssel is megmarad az 1 óra felkészülési idő. Látod hogy 2 körre van valaki és onnantól kezdve a köv kör 49-ig van időd felkészülni. Hiába jössz azzal, hogy észre sem veszik h odaállsz, mert azt sem biztos hogy észreveszik amikor jelenleg rájukállsz. Ha most 45-kor veszed észre akkor 15 perced van csak és 50% esély, hogy egyáltalán jönni fognak.
4.2 Mostmár nemcsak én veszem észre az érvelésedben a ferdítést. Igenis van esélyed alulról beütni. Ugyanannyi, mint jelenleg. Ha most ráállsz valakire és az készül rá, hgy jössz akkor megpróbál aládbontani 59.58-kor és esetleg támadni vakon 59.59-kor. Ha jelenleg nem tudsz többet bontani, mint ő akkor most is felülről fogsz ütni. A frissítéses esetben ha meghagyod a frissítésed akkor ugyanez lesz a szitu. Ha mindkét klán frissítése megvan akkor legutolsó időpontként 49 és 50 között kell frissítenie valakinek. Nos ha ezt a frissítést te csináltad akkor a bontóverseny akkor van 59.59 helyett. Ha az ellenfél csinálta akkor marad pár másodperced 59 után, hogy te is befrissíts és bonts. A lehetőség mindkét esetben adott és AZ ESÉLYED AZ ALULRÓLÜTÉSRE DETTÓ UGYANAZ mint jelenleg.