Thread: Csillagkapu
View Single Post
  #332  
Old 05-05-2009, 17:01
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Bogár View Post
Én is úgy emlékszem, hogy a szuperkaput csak más galaxisból lehet tárcsázni.
Én nem mondtam, hogy ezt a részét nem hiszem el.

Quote:
Ezt nem teljesen értem... Az Ori kaput hívták.
A kiskaput hívták, ami nyilván nem volt úgy beállítva. Aztán túltöltötték, a járat átugrott. Na most átugrik a szuperkapura, akkor a kapu még ellenőrzi, hogy jé más galaxisból jött-e, és ha nem, akkor a járat továbbugrik egy 3.kapura, különben beengedi.
Hát ez butaságnak hangzik, de attól még lehet

Quote:
Az ős fegyver bizbaszai nagyrészt elfogytak, amikor elintézték a Goa'uld-okat, ezért az nem volt járható út.
Pedig vagy ebben, vagy 1-2résszel korábban felmerült, hogy át kéne hozni Atlantiszról a ZPMet az ős fegyverhez.
Mire az volt a válasz, azt se tudjuk, hat-e az Ori hajókra.
Szóba se került, hogy kifogyott volna a muníció.

Quote:
Szerintem ez a sorozat nem azért volt kitalálva, hogy minden 100% logikus legyen. Ha ilyen hozzáállással néztem volna a sorozatot, biztos, hogy nem nyújtott volna semmilyen élményt sem számomra. A 100. meg a 200. részekben saját magukkal is élcelődnek, például azzal, hogy ha egy ember át tud menni a falon, akkor hogy tud megállni a földön, miért mindenhol emberek élnek, miért angolul beszél mindenki, stb.

Belegondolni is rossz, mennyire dögunalmas lenne egy olyan sci-fi filmet nézni, amelyikben minden logikusan van felépítve.
Nem kell mindennek stimmelnie, de azért ha valamit meg lehet csinálni úgy, hogy stimmeljen különösebb erőfeszítés nélkül, akkor én elvárom, hogy csinálják is meg. Különben kapnak egy rossz pontot
__________________
A szenvedélyem
Reply With Quote