View Single Post
  #3  
Old 04-22-2009, 14:31
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 0%
Longevity: 100%
Default

Köszi az észrevételeket. Pár válasz:

Az életerő növekedése szintlépésenként felírva, meglátjuk.

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Valamint a toborzás és bányászat nem az első lépésnél, a 10%-nál kezdi el mutatni az állapotát, hanem 20%-nál és onnan megy egyesével, ez direkt van így?
Ez normális, amint elkezded a tevékenységet, egyből 10%-ot beleteszel, és a következő a 20-as. (Vagy más számok, de a lényeg az, hogy amikor kelkezded, akkor az első részét már le is tudod.)

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Néha előfordult, hogy a MOB életereje 0 volt, de még egyet bele kellett ütnöm, hogy meghaljon.
Nem kell ilyenkor beleütni mégegyet, de a 3mp-s csatakör végét meg kell várni. Ilyenkor még beleüthetsz, varázsolhatsz rá stb. De ha nem teszed, akkor is meghal.

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
A kereskedést viszont jónak találtam, gyorsan össze lehetett belőle sok pénzt gyűjteni.
Ez az éles játék indításakor már nem lesz így. Sőt, már a teszt végefele is messzebb lesznek egymástól a kereskedelmi posztok.

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Meg szeretném kérdezni, hogy miért van külön ütés és rúgás, van-e bármi különbség a kettő között.
Jelenleg nincs. Azért van külön, hogy ne csak egy akció árválkodjon ott (tudom, hoyg van még a feldöntés is). Lesz majd különbség, illetve más fizikai akciók is bekerülnek majd.

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Még annyit javasolnék, hogy meglehetősen unalmas harcos karakterként egy csata közben folyamatosan nyomkodni a rúgást, nem lehetne-e beállítani, hogy minden körben rúgjon egyet.
Ezzel szerintem nem nagyon lehet mit kezdeni. Ha meg akarod rúgni, akkor azt jelezni kell. Ha folyamatosan rúgna, akkor közben nem tudnál mást csinálni, például varázsolni, mert a rúgás elviszi az adott kör akcióját.
__________________
Hódító * Queosia