View Single Post
  #16  
Old 04-16-2009, 10:36
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Szerintem olyat írjon ki a lények megvizsgálásánál, hogy erősebb, mnt egy ... vagy gyengébb, mint egy ... és akkor van egy sorrend a lények között, és a közvetlenül melette lévőhöz hasonlítani.
Ez most még értelmezhetőnek tűnik, de később már nem lesz az. Egy tűzre sérülékeny, minden másra immunis karaktert 2-3 tűzzel kapcsolatos varázslattal legyőzöl, míg egy 500. szintű, full harcos karakter megsebezni se tudja, és emiatt meghal. Az egyik karakternek iszonyú könnyű ellenfél volt, a másik soha nem tudja önmaga legyőzni.

Vagy adott egy gonosz karakter, akit egy varázsló egyetlen varázslattal legyőz, míg a vaddisznót nem. A harcos a vaddisznóüval végez egy csapással, a gonosz ellenfél pedig a 3. csapás után kinyírja. Erősebb-e vajon ez az ellenfél, mint a vaddisznó? Valaki számára igen, valaki számára nem.

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
A másik pedig, hogy szerintem legen a tanulható dolgoknál egy ilyenkis szöveges doboz, ha ráállunk a tanulni kívánt dologra, hogy az mire jó, mit lehet utána tanulni (pl.: bányászatnál és erdészetnél), mennyi varázspontba kerül a hsználása, stb.
Ezek kézikönyvbe mennek majd. Mivel jelenleg ezeket nem teszteljük, ezért nem írtam még róla semmit.
__________________
Hódító * Queosia