View Single Post
  #3  
Old 04-15-2009, 21:29
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Egy gyors összegzés az első napról, most a részemről, aztán ha valakinek van még ilyen általános észrevétele, az is jöhet.

Az ellenfelek erejével szerintem nincs gond, a kezdeti haladással van egy picike.

Ezért holnap a mostani duplázódó tapasztalati pont szükségletet le fogom csökkenteni másfélszereződőre, így gyorsabban lehet majd haladni és többet lehet ugyanannyi idő alatt tanulni.

A varázslatok varázspont-szükséglete is túlzott sok esetben, holnap ezeket is át fogom nézni, és ahol indokolt, ott csökkenteni, hogy egy varázsló beállítottságú karakter is jobban tudjon érvényesülni.

Maradt pár nyitott kérdés. Egyik, hogy csata közben másik játékost is ütsz, amikor ő csak ott ácsorog, és nem csinál semmit. Ezt valaki tapasztalta még? A másik a térkép időnkénti szétesése. Ezt a ma esti frissítés remélhetőleg megoldja, de ha nem, akkor majd holnap kiveszem ezt a gyorsítót, ami ezt okozza... Nem szívesen venném ki, este után elválik, hogy okoz-e ez még gondot.

A csapatban harcolás azt hiszem tesztelve lett ma, és nem volt vele probléma, úgyhogy ezt a későbbi tesztelendők közül ebben a formában egyelőre kihúztam.

Holnap a fentieket megnézzük még, utána pedig remélem lesznek már annyira eltérőek a karakterek, hogy egy kis ember vs ember harc is beleférjen majd.
igazából az első 1600 tp-t könnyű összegyüjteni, pláne ha küldetést csinál az ember.. onnan tényleg baromi nehéz fejlődni, mert a kutya-macska gyilokba elég nehéz belehalni egy hadis karakterrel, de minden más könnyedén megölhet talán a rókát lehet még csapni, így maradtam a házi kedvencek gyilkolásánál. a vadonban élő jószágokkal a baj, h sokat kell várni, amíg gyógyul az ember, így lassaban fejlődik.

csapat harcban viszont jó lenne, ha látnám, h a tagok mennyi ép-n vannak, akár a nevük mellett feltüntetve.. viszont tetszik benne nagyon, h kevesebb tp jár a bandázós támadásokért összeségében is. varihoz nem tudok hozzászólni, mert még nem indítottam a 3. karakterem.. majd talán ma éjszaka..
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."