Thread: A kőolaj után
View Single Post
  #20  
Old 04-10-2009, 19:12
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Jó akkor menjünk előre:
Megoldódik a probléma lesz elég energia az embereknek, de már most is kevés élelem van, éhezik azt hiszem 200 millió ember a Földön.Azt is megoldjuk oké, nem tudom hogyan(bár szerintem olyan rohamosan nő ez emberek száma, hogy az éhezők száma csak nőni fog).De mi lesz ha az új energiaforrás elfogy?Találunk egy újat, és ha az is elfogy?Akkor milesz?Majd a fülünk mögül húzunk elő valami újat?Szerintem valami drasztikus dolog tudja csak megváltoztatni ez emberek hozzáállását ehhez a dologhoz.Nem hiszem, hogy ha most kimászunk az olajválságból, akkor sokkal többen fognak úgy élni, hogy megpróbálnak spórolni az energiával.
én más hozzáállást mondtam ami abban is megmutatkozna hogy nem pazarlunk szerintem jóval több mint 200 millió ember éhezik.. amúgy 3-400 millióval nő a Föld lakossága évente
de elfogy? a Nap pár évet még meglesz ahogy én tudom ha a Nap eltűnne akkor valószínűleg a Földet is elpusztítja de.. az még messze van, addig bármi megtörténhet.. amíg meg van Nap, addig lesz szél is.. szél és napenergia adott.. bár a Földnek megvannak a határai, de van még sok milliárd bolygó a világ hatalmas nem csak a Föld
de ebbe ne menjünk bele most
__________________
same old song..
Reply With Quote