Thread: Dragonball
View Single Post
  #34  
Old 03-11-2009, 18:01
Khazad-Dum Khazad-Dum is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Kárpátalja, Borzsova
Posts: 163
Activity: 0%
Longevity: 89%
Exclamation

Hát nekem megvan régi DVD-ken a 133-dik résztől az egész Z. Meg a GT teljesen, de a minőség elég hullámzó. Nem sok a szinkronos főleg feliratos. A Moviek tényle jók csak már kicsit fájt az agyam egyiktől másiktól. Mondjuk ott van Dermesztőnek a bátyja. Goku elégeti a Napban majd feltámad mint félig gép félig elő. Már vártam amikor jön vissza megint. Brollit is kinyirták egyszer (konkrétan szétszakadt ha jól emlékszem) és mégis visszatértl, de most legalább kilőtték a Napba. Gondolom onnan már nehéz visszatérni. Bár kitudja.
Visszatérve a DVD-kre odatudom adni, nekem nincs rá szükségem. BÁr ha jó a neted akkor a Datás oldalakról könnyebb letölteni.

pliszka@freemail.hu

Hát nekem megvan régi DVD-ken a 133-dik résztől az egész Z. Meg a GT teljesen, de a minőség elég hullámzó. Nem sok a szinkronos főleg feliratos. A Moviek tényleg jók csak már kicsit fájt az agyam egyiktől másiktól. Mondjuk ott van Dermesztőnek a bátyja. Goku elégeti a Napba majd feltámad mint félig gép félig elő. Már vártam amikor jön vissza megint. Brollit is kinyirták egyszer (konkrétan szétszakadt ha jól emlékszem) és mégis visszatért, és őt is kilőtték a Napba. Gondolom onnan már nehéz visszatérni. Bár kitudja okulva a fentiekből.
Visszatérve a DVD-kre odatudom adni, nekem nincs rá szükségem. BÁr ha jó a neted akkor a Datás oldalakról könnyebb letölteni.
Ha valaki igényt tart rá akkor betudok tenni konkrét linkeket amit csak bekell másolni a letöltő programba.

pliszka@freemail.hu

Last edited by Ati; 03-11-2009 at 18:10..
Reply With Quote