View Single Post
  #5  
Old 05-21-2006, 09:43
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by aúú
Elméletben ez szépnek tûnik, de gyakorlatban nem igazán számít, mert:
1. Nincs klánszintû toli akció
2. Nincs klánszintû vari akció
3. Ha toli vagy vari akciót indítasz, akkor csak egyéniben teheted, ahol viszont eleve korlátoz a pontszámkülönbség, ami lehetetlenné teszi, hogy nagy ori bántson kis orit...
A módosításnak csak akkor lenne értelme, ha lennének klánszintû vari és toli akciók, amire nincs túl nagy esély, így viszont csak azt érnénk el, hogy az 1/a-ban amúgysem túlságosan támogatott varis és tolis orikat méginkább kiszorítnaánk a játékból, ami nem túl szerencsés, lévén kötelezõ az 1/a-ban játszani, hacsak nem szeretnéd törölni az oridat, amivel fél éve játszol legalább...


Te milyen klánszintről beszélsz? Én ott vagyok egy 10 fős klánban, aminek van 1 milla pontja, ő ott van egy 1 fős klánban aminek van 100k pontja. Ő vigan szétszivathat engem tolikkal meg varikkal, és én nem tudok ellen tenni gyakorlatilag semmit katonailag. Milyen klánszintről beszélsz??? Hol van itt nagy ori meg kisori? A probléma eleve ott kezdődik, hogy a katonai akicók egyéniben is korlátozva vannak, míg a vari és a toli akciók nincsenek. Legközelebb jobb lenne ha végiggondolnád amit írsz, mert ennek nem sok értelme volt...

Last edited by Láma; 05-21-2006 at 09:49..