View Single Post
  #91  
Old 05-18-2006, 20:55
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cuyu
de ez a keresztbe-kasul küldözgetés nagyon tetszik és még nem láttam ilyet. Van rá elképzelésem,hogy hogyan csináljátok,meg minden,de azért mégis:
ha nem hadititok,akkor mondjátok már el,hogy hogy lehet ezt megcsinálni??
Nem bonyolult a dolog... először is nem teszi mindenki tele magát a szöviben, mert olyan úgysincs sosem, hogy mindnekinek pont ugyanannyi serege lenne... aztán ha a támadás elment és nincs sereg az oridban, akkor kimész a piacra és veszel annyit, hogy tudj segítséget behívni valakitől, mert a segítség hívásánál nem számít, hogy a nálad lévő egységek, amiket alapján jön át a segítség, elférnek e nálad vagy sem... aztán szépen visszapakolod az egységeket a piacra és így üresnek tűnik az orid... a szövijeid elhívják egymástól az egységeket és kész...
pld az a szövid akire várhatólag visszamennek, az behívja mindenkitől a védelmet, majd az egyik szövid vesz egységet a piacon mint te és áthívja a védelmet attól, akinél úgyis ott lesz a többiek védelme.... és ezt még lehet jobban is kavarni...

Quote:
Originally Posted by Cuyu
Lenne még pár kérdésem... az egyik 5/... csopiban vagyunk a szövijeimmel,én ork vagyok,van egy törpe egy óriás és egy ember.
Nos,ehhez a feláláshoz mit javasolnátok???
Nos ehhez én a következőket ajánlom...
Jussatok kompromisszumra a katonai egységeket illetően, hogy mindenkinek ugyanaz legyen. Mivel az általad felsorolt fajok mindegyike jó vegyes orinak (ork: sereges, kicsit tolis varis ori, Óriás: mindenképpen hadis-varis ori legyen, törpe: sereges tolis, ember: sereges tolis, variból nem kell neki sok), ezért ajánlom az íj+paci+elitet... paciból az ember orinak kicsit kevesebbet és inkább több elitet és íjászt, de mindenképpen a vegyes felállást ajánlanám ehhez.
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Reply With Quote
Sponsored Links