Thread: DühöngŐ
View Single Post
  #2612  
Old 12-17-2008, 01:52
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Egy halovány megjegyzés a vdszsz-re... az könnyen ugat a szakszervezet éléről aki havi 1-2millát keres, ha nem többet(+egyéb juttatások kenő pénzek), de a szakszervezeti vezetők ilyenkor miért nem segitenek a többieken azzal, hogy a fizujuk egy jelentős részét szétosztják??? lehet nem sok, de már annyira is elég lehet,hogy 1-2nappal tovább ott maradjanak a sztrájkolok. De nem, ők szépen pizzát rendelnek az irodaházukba minden nap, úgy kb 5munkás napi bérének értékében (ezt hidd el nekem, mert az elmúlt 2napban 2x is vittem pizzát nekik 20k forint értékben).
Nem a sztrájk eszközével van bajom, hanem azzal hogy 1-2majom felhasználja a munkásokat. mert igen is irreális az a 250k-s követelés. őket semmi hátrány nem érte, hiszen nem lettek kiszervezve új céghez, szal semmi sem változott, nem lett semmi se bizonytalanabb, sőt inkább biztosabb, mert ezáltal csökkent a cég tartozása, vagyis némileg még biztosabb,stabilabb lett a cég.

Azt halovány kérdést már fel sem teszem,hogy mi lett a szakszervezetek által összekuporgatott sztrájk tartalékokkal, mert ugye a módszer váltás elött ilyen is volt...direkted a munkások fizetésére, hogy ne kelljen pénzügyi problémák miatt feladni a sztrájkot... jah hogy utána nem figyeltek rájuk nagyon fentről és a szakszervezeti vezetők példát véve a jó politikusokról, szépen lenyúlták az egészet???

Sajnálom a vasutasokat persze több ok miatt is, pl hogy nincsenek ők se megfizetve, de mégjobban azért, hogy olyan emberek használják őket bábként akik leszarják hogy mi van velük, inkább zabálják a pizzájukat... (pont mint a parlament vs nép csak kicsiben)
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Kutyuleee For This Useful Post: