View Single Post
  #1  
Old 11-21-2008, 21:50
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default Belső fórumokkal kapcsolatos probléma

Jó estét.

Azt szeretném mondani, hogy egy érdekes hibát véltem felfedezni a belső fórumokkal kapcsolatban...

A hibajelenség elég egyszerű.

Egy olyan ország, ami több fórumnak is a tagja, VIP tag.
Ugye ebből következően minden belső fórum neve kipirosodik, ahol az utolsó belépés óta új üzenet érkezett. Eddig minden jó.
A probléma ott kezdődik, hogy elkezdem egyesével végignyomkodni a fórumokat, hogy ugye megnézzem az új üzeneteket.
Nyomkodom-nyomkodom egyszer csak kivágott az országból, hogy "elírtam a jelszót, lépjek ki a főmenübe és írjam be jól"...
Nagyon jó, mondom biztos becsinált a böngészőm.
Szépen kilépek a www.hodito.hu -ra, és begépelem újra a felhasználónevet, jelszavat.
Be is enged az országba (tehát a jelszó NEM rossz), majd mintha az előbb semmelyik fórumba nem léptem volna be, megind az összes piros.
Ok. Elkezdem előröl végigolvasni őket, a 4. (vagy 5.?) fórumra való átlépésnél megint ugyanazzal a szöveggel kivágott az országomból... és így tovább.

Ezt a "kidoblak egy fals hibaüzenettel, ha fórumozgatsz" dolgot 4x egymás után eljátszottam, mire annyira megúntam, hogy indítottam ezt a topicot..
Ez most akkor mi...

A 3. ilyen esetnél azt hittem, hogy esetleg azért vág ki az országomból, mert közben más belépett oda. (Egyébkétn senki nem tudja rajtam kívül a jelszót, de hát minden megeshet.) De direkt ellenőriztem, be van kapcsolva a "figyelmeztetés eltérő IP cím ..." sor, úgyhogy elméletileg rajtam kívül senki nem járt bent.

Mi a megoldás? Napi 5 fórumnál többre nem tudok belépni? Vagy beakadt a rendszer? Az ország azt hiszem több, mint 10 (konkrétan 15) fórumnak a tagja. Ez eddig nem okozott semmilyen gondot. Ha ez esetleg már gond, akkor kéne valami üzenet, hogy 1 ország max 10 fórumnak leheta tagja, vagy valami ilyesmi.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
Sponsored Links