View Single Post
  #21  
Old 05-16-2006, 18:30
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
Priviben olvastam a javaslatot. Alapvetően nem tartom szerencsésnek, hogy valami akció vip körökbe kerüljön, de írd meg, nézzük, hogy ki mit szól hozzá.
Ott kezdődik, hogy ez ugye nem akció.
Mi az érdeke a játékosnak?
A pontlistarendezéskor gépnél tudjon lenni! és intézhesse amit kell, ne legyen ebben gátolva mondjuk a körváltás miatt.

Legyen a klánvezéreknél egy gombocska amivel 3 körönként 1x frissítheti a klánpontlistát ÉS kör közben az egész csoportra kivetítve 10 percenként 1x. Miért jó ez?

Ha egy klán éppen jön felém, de éppen dolgoztam frissítéskor akkor jelenleg hiába minden. Ha a sereg elég nagy nézhetem ahogy elmegy a sok munka gyümölcse.

Ha lenne ilyen gomb...
Akkor "leküzdöm" a pontszámkülönbséget és megnyomom a gombocskát. Máris indíthatom a sereget szembe a klánnal. Bármikor... kör közepén legvégén mindegy. A sereg lehet tőlem 1 körre vagy 2-re mindegy. Akkor van frissítés amikor valaki megnyomta a gombot. A 10 percenként 1-et tételt azért tenném bele, hogy a "baráti" klánok közti összejátszást kiküszöböljem.

Mivel ez a minden oriból való pontlistarendezés kényelmi szolgáltatás tulajdonképpen és kiküszöbölendő az esetleges jksz-eket, a magam részéről ezt a szolgáltatást klánonként 50-100 VIP körért látnám szívesen. De ezügyben ugysem vagyok kompetens
Sponsored Links