View Single Post
  #521  
Old 11-18-2008, 12:50
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Mindenféle csalás nélkül megoldható, hogy egy 2 napos országban 4 milliárd arany legyen, teleképezve, tele tekercsekkel, és minden épülete felépítve. Ha nem tudod hogyan, akkor erre a Stratégiák téma a megfelelő.

A fórumon való személyeskedéseket még a szabályos játék sem szabad, hogy indokolja.
Nem mondtam, hogy személyeskedjen bárki tovább.
És pontosan tudom hyog kell olyan országot csinálni, amiben 24-48 óra alatt minden benne van, ami csak kell egy egész szint teljesítéséhez. De hogy szó nélkül kerülön ez az ország 5-6-7-8-9-10 k hektárra, az kemény. Ha pedig nincs csalás, akkor nem értem, hogy miért van sok ilyen ország 5/Y csoportan?!?! Szóval nem egészen értem, mire akartál rávilágítani, hogy olvasgassak a tratégiák topicokban. Én igenis szeretek multizni. Csak belém szorult annyi, hogy egyből 5/Y-ba regisztrálom magam. Nem az X-be, meg a W-be meg az S-be meg a haddnesoroljam... Nem emlékszem, hogy sokezer hektáros országomat valaha is kidobták volna bármilyen 5. szintről csalásért. Azért van ez, mert annak ellenére, hogy tudom hogy kell olyan országot csinálni, sose volt olyan országom.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
Sponsored Links