Thread: Hulla tuning
View Single Post
  #204  
Old 11-01-2008, 22:56
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by KPeti999 View Post
A betegséget viszont mindenképpen érdemes felhasználni a védelmének az erősítésére, bár szerintem nem jó ötlet az, hogy mondjuk egy 2000 hekis ország 2000 kör betegségnél többet összetudjon szedni. Ez persze csak az én véleményem... Egyrészt sokkal nehezebb utólag utánaszámolni, hogy körülbelül mikor tudja az illető kiheverni a betegséget, mert az eseményekből nem derül ki, hogy mikor hány tábornokkal mentünk ki támadni. Egy háború során pedig ahol folyamatos ütés-vágás esete forog fent... hát nem tudom. Ember legyen a talpán aki azt a sok1000 vagy 10000 kör betegséget lepucolja magáról. Ha valamit félreértettem akkor szóljatok, de ez szerintem nagyon dúrva lenne.
Durva lenne --> beválna, amit céloztak vele, mert biztos, hogy kevesebben ütnének hullát.
Vicces, mert ezt csak félkomolynak szántam, mégis mi lett belőle

Quote:
Originally Posted by KPeti999 View Post
Az ahogy most ki van találva, hogy megbetegedés esetén egy 2000 hekis ori 2000 kör betegséget kap, ez így jól ki van találva. Az ország 100%-ka megbetegszik. Ez a % érték körönként a kórházak mennyiségétől is függően csökken, a még megmaradt és megfertőzött lakosok bizonyos százaléka pedig körönként meghal. Újrafertőződés esetén pedig ismét 100%-kos a fertőződöttség. A betegséget én így képzelem el, nem úgy, hogy csak az ország bizonyos százaléka betegszik meg, de aki beteg lesz az biztosan meghal. Szóval ez alapján ha egy 2000 hekis ori 3000 kör betegséget kap, az olyan mintha az ország 150% meg lenne betegedve, az meg hülyeség.
Ne tartson hosszabb ideig a betegség mint eddig, csak legyen erősebb.
Érdekes eszmefuttatás... Egy fiktív, valószerűtlen dolgot szeretnél reálissá tenni. Mert ha most azt nézzük, hogy van egy 200 hekis ori - ő ősszeszed 200 kör betegséget (már furcsán hangizk, hogy körben mérjük a betegséget ) és 200 kör alatt gyógyul me alapból. Míg ugyanezt a 200 'kör' vagy éppen egység betegséget ha 2db 100 hekis ori szedi össze, akkor már is feleződött a gyógyuláshoz szükséges idő... Furcsa mi?

Nem úgy lenne ésszerűbb (ha már valószerűvé szeretnénk tenni), hogy minden egyes hektárra a betegség végéig jut egy törtszám mennyiségű betegség?

Last edited by Andrew; 11-01-2008 at 23:02..
Reply With Quote