kontár módon azt mondom, hogy pár templom leszedésével a többiben erősíteni lehetne.
de ez annyira csoport függő, hogy így nem igazán lehet mit mondani, lehet hogy abban a csoportban ez a felállás a legjobb. pl: ha rengeteg az óriás varázsló, akkor jó ez így, stb stb.
itt va na szem is, a tolvaj sokkal jobb egy olyan csoportban, ahol van mit lopni. még akkor is ha ugyanezzel az éplistával éhezik.
miért? mert sokkal töbször tudsz lopni naponta, szóval még úgy is jobban jössz ki, hogyha pár lopással embert lopsz azok helyett, akik eléheznek tőled.
ha nem túl gazdag a csoport, vagy tele van óriásokkal és gnómokkal és fél-elfekkel, akkor nyilván megintcsak jobb így, mert nagyobb a védelme, és nem éhezik, és amúgy se tudnál sokmilliárd vagyonokat összelopni.
de ha tudnál, akkor inkább tudj többször lopni, és legyél kicsit nyitottabb, mert mint te is mondtad, 200 hekin nem tudnak eszméletlen károkat okozni. (jó, kivéve ha rádáll 2 szövi, és naponta 40x szétszednek...)
de ezt a csoport létszáma, elrendezése, összetétele, és átlagos vagyonkészlete határozza meg.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ
|