Thread: Hulla tuning
View Single Post
  #144  
Old 10-29-2008, 08:47
Peti Peti is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Pusztaszabolcs
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Gondolkodtam én is hogy a hullán mit lehetne változtatni, s az én meglátásom szerínt nem kéne a támadó erejét felemelni hogy ork2 legyen, mert nincs szükség még1 ork tipusu fajra. A játék attól szép hogy minden faj másban erős s minden faj másban gyenge, ezért a hullát is úgy kéne erősíteni hogy a a fajára jellemző változásokkal.

1. A hulla legnagyobb gondja, hogy a védelme harmatgyenge, még ha bent van a serege akkor is, viszont ha meg támad akkkor egy szövi szinte annyi sereggel kísérheti amennyi tábijuk van.
javaslat: A hullának nincs védelem varija, mert ugye nem tud varizni, viszont ha támad kap vérszomjat. Mi lenne ha védekezésnél is érvényesülne a vérszomj, tehát a hullának állandó vérszomja lenne, még ha bent csücsülnének a seregei is, ami 30% védő bónuszt jelentene. +erre rájön a szintenkénti hadi bónusza

2. Ha üt kísérik több sereggel.
javaslat:Többen is írták hogy seregenként kapja meg a bacit a támadó sereg, ez nekem is tetszik viszont elég volna ha a 2.-3. sereg csak 50% al növelné a betegséget, szóval 1000 hekin ha 5 hazajövő hullát ütő serege van, akkor 1000az alap 2. sereg 500at, 3.a500at 4.ik500at, 5.ik500at hozna vissza---)így 3.000 kör betegség lenne rajta.

3. Másik gond hogy van olyan szövi aki inkább védekezésre rendezkedik be s az mf-hullákat ütik úgy hogy egyik orijuk tele van nyomatva kórházzal s csak az üt hullát.
javaslat: A támadásban segédkező csapatok is vigyenek haza bacit a segélynyújtás miatt, s ők a saját területüknek a segítséghez adott katonák mértéke alapján kapják a bacit, Pl ha 50% támadó sereget adtak akkor 50% nyi bacit kapnának, 1000 hekin ez 500egység lenne. Ha ezt túl erősnek találjátok akkor esetleg elég lenne a 25% baci is, 250 egységnyi.

4. hulla nem egy bányász tipus, a piacon meg drága a nyers. Lassan tudja építeni az üres hekiket.
javaslat:
(a) Mivel a hulla igénytelen faj ezért igénytelen épületek is elég volna neki, ilyen kisebb tákolmányok. 50%al kevesebb nyersanyag kelljen neki egy épület felhúzásához.
(b) Amikor üt ugye hiába van az ellennek beépülve minden épülete, a csata során pusztuló épületeket a hulla kapja meg, mi lenne ha ezek az elpusztult épületek azonnal barakknak lehetne őket használni. Visszautalok arra hogy igénytelen a faj--) a félig lerombolt épületek tökéletesek a hulla katonáknak.

5. kevés a hely
hulla járatlan a tudományok terén, vagyis nem tudja magát képezni, a szintenkénti hadibónusz még belefér, mert a folytonos harcok során tapasztalatot szerez. Nem kell megnövelni drasztikusan a barakk férő helyeket. Elég volna ha szintenként kis mértékben növelnénk a férőhelyeket.
Ezeket csak a barakk-torony kapná meg a házakban meg továbbra is a normál 5. szinti férőhely érvényesülne.

5. szint 40
4. szint 42
3. szint 45.
2. szint 48
1. szint 50

azért csak 50, mert egy 30% laki tekivel rendelkezőnek pl elfnek 52 nehogy már egy tudatlan hulla több helyet kapjon mint egy "művelt" elfecske

Last edited by Peti; 10-29-2008 at 09:03..
Reply With Quote