Quote:
Originally Posted by Ati
Abba még senki nem hald bele, hogy az állami vagyont valaki eladta az ismerősének. Abba viszont már igen, hogy valakire rágyújtották a házát.
Ne érts félre, nyilván nem normális dolog, ha valaki bagóért árulja az állami vagyont, de ilyenkor azért erősen felmerül az ellenzék felelőssége is, hiszen ők pont azért vannak, hogy ezeket megakadályozzák. Ja hogy kivonulnak, amikor bármi szóbakerül... Ja hogy be se járnak dolgozni... Hát így valóban nehéz.
|
Nem emlékszem, hogy bárkire is rágyújtották volna a házát de majd utánanézek. Tudtommal a Hajdú-Bét ügy miatt több gazda is öngyilkos lett és többszázan kerültek lehetetlen helyzetbe.
Az ellenzékre meg ne toljuk rá a felelősséget a parlamentben és minden vizsgálóbizottságban kormánypárti többség van azt szavaznak meg/le amit akarnak. A parlamentből való kivonulás pedig csak Lopcsány el nem kicsit Ferenc felszólalásainál történik meg, a munkát semmiben se zavarja.