View Single Post
  #5  
Old 10-13-2008, 16:50
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 10%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Nyilván az első, de ha a kérdező olyasmit kérdez, ami pl. már 20 topicban meg van válaszolva, illetve ha látszik hogy egyszerűen nem hajlandó utánaolvasni legalább a Súgóban mert nyitni egy új témát vagy beleoffolni egy másikba könnyebb, akkor az elég bosszantó tud lenni.

Én legalábbis először megpróbálom magam megtalálni a választ, és csak ha nem megy, akkor kérek segítséget.

És ha tudok, segítek annak aki kérdez, de ha egyáltalán nem hajlandó együttműködni (utánaolvasni ott, ahova elirányítom a válaszért), akkor hagyom a fenébe a dolgot.
Magamból indulok ki. Mielőtt regisztráltam a fórumra,már olvasgattam ezt-azt,de olyannyira kuszának tűnt az egész rendszer,hogy komoly erőfeszítésembe került,mire megértettem. Bár ez lehet az én fogyatékosságom Szóval azért,mert valaki rossz helyre nyit egy topicot abszolut nem hibáztatom.

Az valóban ingerlő,ha egy kezdő kérdez,de nem hajlandó elfogadni a segítséget .. érdekes felfogás

Ugyanezt tudom mondani Beni,Neked is. Ahhoz pedig nem fűznék hozzá semmit,hogy így magadra vetted a dolgot. Bizonygatod az igazad,meg hogy ez így volt,ez meg úgy volt és blabla .. én mindent elhiszek.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”



Last edited by Tsobi; 10-13-2008 at 16:55..
Reply With Quote