Thread: CABAL Online
View Single Post
  #114  
Old 10-03-2008, 14:52
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Par napja letoltottem az egeszet a hivatalos oldalrol, es updateltem is, es nekem is az a gondom volt vele, mint vkinek, hogy meg mielott bejott volna az a resz ahol beirom a kodom, egyszeruen kilepett a jatek.

Felraktam a legujabb directxet ujra, meg a legujabb catalystot, de igy is ugyanezt csinalta. Igy az volt a tippem, hogy tul regi a videokartyam hozza. (Radon 9600, tenyleg eleg regi)
A hivatalos oldal azt irta, hogy valoszinu nem sikerult az update, de csomo mas oka is lehet. ezzel sokat nem segitettek. Ezert akartam kiprobalni ha egy mukodot letoltok, megy-e...

ps: utorrentet hasznalok eddig sosem volt vele gond, de itt nem indul el
állítólag a patch rossz, bár én ezt azért nem értem, mert én magam is onnan updateltem....
Lehet, hogy csak nagy mázlim van.

A 9000-re sszériás radeonok teljesen jó kártyák, megy vele a játék, hidd el.
Ha 9600 PRO-d van, akkor ráadásul még fel is utdod húzni 9800-asra. Igaz, amikor én ezeket a húzásokat ipari méretben nyomtam, akkor még gimis voltam. És az érettségim is már több mint 5 éves. Szóval elég rég volt. A lényeg, hogy a 9500 PRO-t meg lehetett húzni 9700-re, a 9600 PRO-t meg 9800-ra. (A sima 9500-t meg 9600-ot nem lehetett húzni ennyire, mert más nyákon volt integrálva.)

ui: igen, azzal összekad az azureus elég sűrűn sajnos, annyira nem értek hozzá, de a multi trackerrel, meg a központosítatlan trackerrel, meg ilyesmivel van gondja az utorrentnek... Az azureus akkor is müködik, ha nincs tracker a torrent mögött. az utorrentnek meg kell a tracker, különben azt mondja, hogy "nyet". Ha gondolod, szedj le egy azureust, töltsd le a játékot, azt töröld az azureust.

jótanács: ne az új Vuze verziót szedd le, keress régebbi azureust, vagy valami "novuze" buherált exe filet.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 

Last edited by [HTPA]GeeForce; 10-03-2008 at 14:56..
Reply With Quote