View Single Post
  #105  
Old 05-10-2006, 23:20
kopaszkutya
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Never
Azért van némi igazság kopaszkutyánál sztem
Tudnék mondani nem is 1 példát olyanra,aki csak azért "éli" túl az anarchot,mert fórumozik.Egyik orija sem túl jó,összehangolni sem tudja őket,de azért elvan simán,hiszen fórumozik
Ha pedig vki megkérdezi az egyik oriját a fórumon,hogy kié,mindenki írja,hogy nem kéne belekötni,mert leírt Közben meg nem tud megkülönböztetni egy varist egy tolistól.
Ez persze kis túlzás volt,de a lényeg érthető
én nem túl régen találtam rá véletlenül a hódítóra,és (sajna) megfogott...szerintem ez a kurázsi és a kombinációs készség szenzációs játéka.nem kevés "agyalás" szükséges hozzá,ha valaki jól akarja játszani...én nem gondolom magamról néhány hónap után,hogy "ász" lennék benne,de ami tőlem telik,azt igyekszem megtenni,és egyetértek NEVERrel amikor arról beszél,hogy a sok lúd disznót győz pont ezt a hihetetlen rafináltságát veszi el a játéknak...ha ez még elfogultsággal is párosul,akkor szerintem már nem sok ÉRTELME marad a játéknak...és ez sajna az anarchistát minősíti...szerintetek miért törlik itt sokan az országukat (nem indulatokra,véleményekre vagyok kiváncsi) és miért adják el..hiszen esetenként több hónapot is beleöltek (mindezt 1-2 VIPért,ami 200/db ?) és azt sem értem,miért vesz valaki országot...istenemre,nem tud magának építeni???hisz itt annyit indíthat bárki,amennyit akar...(és ha fórumosoktól távoltartja magát--nekem 1-2 eset kivételével sikerült--sajna mindenkit nem ismerhetek fel,3-4 hét alatt 600-on fullra viheti az országot,ami normálban példa nélkül való,és ez megint az anarchot minősíti)remélem elég szabatos voltam...

Last edited by kopaszkutya; 05-10-2006 at 23:52..
Reply With Quote