Thread: 1A események
View Single Post
  #5129  
Old 08-29-2008, 17:22
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

[quote=Remedy;188607]

Ami pedig Eszakot illeti, na tipikusan O az az ember, aki az irasaival probal elerni barmit is. A jatekban eddig (amit en lattam) nem sokat mutatott.
Viszont a jatekbeli kudarcok ellenere, egyszer sem ismerte be, hogy tevedett, es ugyanolyan nagy szaja marad, mint volt az elejen. En inkabb csondben keresnem a minimumfoldem, ahelyett hogy feszultseget generaljak, miutan a nagy arcom ellenere levertek, mint vak a poharat. ( Es ez csak Eszakra vonatkozik)

Remy, nem tudom te voltál régen is a BIG-ben, mikor bevertük? Ha igen, akkor nem emlékszel pár dologra, ami persze az idő múlásával nem probléma. Nem kell itt nekem bizonyítványt magyarázni, próbálkoztam, támadtam és nem voltam felkészülve semmiféle 1 millió egység lefokozására, az utolsó csatát meg simán nyertem, csak ott meg lebontottátok az országot és újra építettétek. Összeségében 6x vertem be az oritokat. (Fosztani csak a morál miatt mentem és nem azért mert hülye vagyok. ) Az újra építés egyértelmű, hogy azért történt mert 2000 hekibe fájt volna a klán társadnak az ütés. 2,5 éves kihagyás után szerintem ez nem rossz teljesítmény. Amilyen taktikát játszotok, ahhoz túl nagy piaci háttér kell, hogy egyáltalán megvalósítható legyen, én meg nem fogok évekig fokozható egységeket gyűjtögetni. Sőt azért sem fokozok egységet, hogy gyújtogassak, vagy rúnát lopjak. (Arra meg sajnálnám. )
Taktikailag kihasználtátok a kötött MNT-t, felütöttétek megfelelő pozícióba az országaitokat (ezt mindenki tudja hogy történt), majd felrúgtátok a megállapodást Serg-el.
A minimumföld keresés meg lényegtelen számomra, a vak pohár leverés meg elég merész beszólás, majd ha egyenlők lesznek az esélyek és úgy sikerül 1x csatát nyerned akkor szólj.
Reply With Quote