View Single Post
  #2  
Old 08-24-2008, 23:13
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Stan View Post
Sziasztok
A szövimmel összetalakoztam egy 3 hadi 1 hadivari szövivel (2 ork/tábornok(az egyik tudos tbornok) 1 gnom/tudos es 1 orias/tudos) es alaposan osszevertek minket de majd szeretnenk visszavagni ehez kernek tippeket hogy mikent tudnank sikeresen visszavagni. A szovink a kovetkezo 2 hadis (ork/ember) 1 varis(orias) es 1tolis (ember). A lenyeg hogy mi fosztottunk egyet a hadivarin de ez olyan este fele volt mar nem szamitva hogy vmi komolyabb lesz belole elmentunk aludni...Amig mi nem voltunk gepnel este az egyik hadisunkat (aki betamdta oket) teljesen tacsra vagtak majd elkezdtek a tolinkat is utni utana. Itt ugy dontottem hogy jobb lenne ha elszabiznank mert 3 a 4 ellen nem sok eselyunk van... mire mindenki eltudott szabizni addigra total karos lett a tolisunk orija is ...
Elore is koszonom a tippeket/tancsokat.
Olyan szomorúan magányos ez a hsz itt hogy mképp hozzáfűzök vmit.

Ha jól értem az egyik hadisotok ember fajjal van. Aaz annyira nem jó mert nem hadis faj. Úh ennek a szövinek sztm már ne vágjatok vissza hanem húzzátok meg magatok fajváltásig.
Illetve, mivel a szövetségetek nem annyira aktív mint a másik, ajánlom a védettebb hadis fajokat mint pl gnóm, óriás.

Ha mindenképp borsot akartok az orruk alá törni akkor az ember toli lopja őket alulról, biztonságos távolságból. Ha fenyegetőznek akkor jó, ha mégis odabontanak akkor meg már több esélyetek van. De az ember hadi jobb ha máris elteszi magát szabira ha látja a pontjaikat csökkenni.
Reply With Quote