View Single Post
  #3  
Old 08-13-2008, 14:50
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ha jól fejtettem meg amit írtál, akkor azokat a supportra írásokat próbáltad meg előkreálni, maiket majd a kezdőktől fogtok kapni. Mint a "megtámadtak pedig volt katonám", vagy a "ez a szemét már három napja lop" mondtatok. Hát igen, ez nem az én asztalom

Viszont azse módi, hogy nullás seregek rohangálnak. Hogyan magyarázod meg? megmondom: fantom. Márpedig az ilyen fantom dolgok nekem nem túl reálisak. Szerintem nem logikus.

Ha lűátod hogy jött egy sereg de eltűnt, akkor tudni fogod hogy nullázta a seregét. Ha tudsz éplistát csinálni egyből megvan a turpisság,, lehet stratégiázni.

Pozitív irányú kimenetel: nincs újrázási lehetőséged. Csinálsz egy véletlen bakit, kimész egy hétre. Addig védtelen lennél, ám a sereged teljes benullázásával és full újraépítéssel nagy áron be tudod magad védeni. ÉS nem látsz fantomseregeket két hétig a tanácsadók oldalon, ami valljuk be, tényleg ütközik a józan paraszti ésszel!

Távolbalátásod eredménye:
Horland (1) serege feléd tart előreláthatóan 1923 kör múlva érkezik meg
A sereg összetétele 0 lovas

hamost ezt leírva látom csak mosolyogni tudok
__________________
Steve`sfield (#324643)

Last edited by Steve; 08-13-2008 at 14:53..