Thread: Varis óriás
View Single Post
  #30  
Old 07-30-2008, 15:39
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Dus: a sajatomra (is) irtam hogy off. Es ha lehet, hagyjuk mar ezt a 200 hekin, meg 5. szinten jatszhato ervet, mert egyszeruen nevetseges. Normalis orifelepitest szeretnenk( en legalabbis) adni, ami megallja a helyet a fentebbi szinteken is . Csak azert, mert 200 hekin 500 tamadoval is be lehet utni embereket, attol meg nem lesz sem jatszhato az adott ori, sem eletkepes.
Mint ahogy a feles sem lesz az sosem 12% templommal.
Szoval ez egy eleg buta erv, egy tolisvaris hulla is "jatszhato" 5. szinten...

Az a baj, hogy Ti mar a szemelyembe kottok bele, es letojjatok, hogy mit irok, at se gondoljatok, a lenyeg hogy beszolhassatok, mert az biztos meno. De akkor legalabb ne itt tegyetek ezt, a segitsegnel, ha lehet...

Mert mar marhara kezdem unni, hogy mindenhol ez megy, barhova irok. Jon 1-2 ember, es csak azt keresi, hogy ellentmondhasson... Marhara nevetseges, es nem Ram nezve, amikor en csak segiteni akarok, es kijavitom azt, amikor felre akarsz(akartok) vezetni vkit azzal, hogy a 12% templomos feles, az milyen jo... (ez Dragira is vonatkozik)
Remy ne érezd már magad ennyire üldözve. Én azt gondolom hogy felessel nem tudsz annyi varit tartani hogy egy varis be ne ártózzon ha tudsz akkor meg 20 seregekkel formálják át az oridat. Ezért szerintem egy Felesnek éppen csak annyi varit kell tartania hogy a hadisok ne tudják beártózni egy hadisnak általában mennyi temploma van ? úgy kb. 10% ha egy tolis tart 12%-ot akkor az nem megy az épületei rovására és csaka varis tudja levinni a készülijét. De persze lehet én tévedek és én vagyok a hülye de nekem ez a véleményem kijavíthatsz beszólhatsz mondhatod hogy én csak baszogatlak meg a személyed ellen szólaltam fel. De nekem akkor is ez a véleményem és ez is marad!

de kár hogy 1 sor miatt így leszólsz meg benne látod hogy a 3.-ik Világháborút is kiakarom robbantani
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
The Following 2 Users Say Thank You to Dragi For This Useful Post: