View Single Post
  #572  
Old 06-30-2008, 08:04
Szemes224 Szemes224 is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 96
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
azon gondolkodom, hogy oda jó-e, ha mindenki tud írni és tanácsokat adni vagy kéne egy csapat aki szívesen segíti a kezdőket és odaírkálhat?
Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
bell: én továbbra is azt mondom, hogy sokkalta többen akarnak azonnali, kész segítséget időt, energiát nem szánva a játékra. nyílván ezekből nem lesznek nagy játékosok. de továbbra is jó ötletnek tartom a sajátomat
Grabi: Mi alapján döntenéd el, hogy ki adhat tanácsot egy kezdőnek?
Éppen a napokban láttam példát arra, hogy az egyik fórumon egy kékszámos régóta hódító játékos adott rossz választ egy kérdésre, amit egy másik játékos kijavított. Senki nem tévedhetetlen.
Sokszor pedig az is elég, ha megmondod, hogy hol keresse a kérdésére a választ, sőt ezzel lehet, hogy többet segítesz, mint egy gyorstalpalóval.

Az alap fórumot én elsősorban egy közösségi oldalnak képzelem el, ahová minden játékos automatikusan beléphet, írhat, ismerettségeket köthet.
A kérdéseiket eddig is feltették a kezdők, és az esetek nagy százalékában rendes válasazt is kaptak rá. Volt persze olyan is, hogy aki válaszolt, tévedett, vagy félreérthetően tájékoztatott, de ez benne van a pakliban, bárkivel előfordul, még azokkal is akik egyébként jól játszanak.
Emiatt nem tartom jó ötletnek
Reply With Quote