Thread: Eb 2008
View Single Post
  #18  
Old 06-21-2008, 14:25
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Én amondó vagyok, hogy ideje van egy spanyol győzelemnek. Bár hiányolom Raúlt, mert szerintem bőven elférne ebben a mezőnyben(és ezzel nem a mezőnyt szidom), de be kell látni, hogy a Torres-Villa duó is tud valamit.

Annak viszont kifejezetten örülök, hogy a németek kiejtették Portugáliát. Az a Cé Ronaldu borzasztóan irritál. Tehetséges játékos, sőt talán az egyik legjobb a világon, de sajnos többet fetreng a földön, mint az olasz csapat huszonakárhány játékosa egybevéve.

Viszont nem akármilyen dolog volt hallani, ahogy egy igazi sztáredző, egy igazi szakember(!) nyilatkozik a meccs szünetében. Magyar szóval ritkán hall ilyesmit az ember, hogy "annak idején én küldtem ki a szélre Ronaldot a középcsatár pozícióból, bár nagyon nem örült neki eleinte". Nem is értem, minek ültették oda Bozsikot Bölöni mellé. Kontrasztnak?!
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote