Thread: CABAL Online
View Single Post
  #11  
Old 06-06-2008, 14:50
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

A küldetésekről annyit tudok mondani, hogy (magánvélemény!!!) abszolút nem kevés. SŐT! Rohadtul sok
Jelenleg saccra olyan 60 küldetést csináltam már meg, és még van durván 40 felvehető.
Tehát ha nem lépek szintet, nem ölök erős szörnyeket, nem csinálok semmit, akkor is van még 40, egyáltalán nem egyszerű küldetés.
De szinte minden szintlépésnél, meg skill-fejlődésnél, stb kapod az új küldetéseket...

Igaz, nem vagyok profi, és mint írtam is, 1 hónapja játszom, és azóta sem minden nap, csak mondjuk heti 4x tudok belépni... de nekem még nem volt probléma.

Az viszont igaz, hogy vannak idegesítő küldetések...

Pl az Amaraku + -os küldetést rohadtul útáltam... Mert annak a lénynek a bőrét kéne begyűjteni, amit kb 1%-os eséllyel tudsz beszerezni tőle. Ami ugye azt jelenti, hogy iszonyat sokszor meg kell ölnöd, mire meg tudod csinálni a küldetést.
Ami alapjában véve nem lenne baj, ha mondjuk 20-30 ilyen szörny létezne...
A bökkenő az az, hogy ilyen egyedül csak az egyik világon van, annak is a közepén, és ott is csak 1, azaz EGY db...

ide-oda teleportálgatsz a világok között, odaverekeded magad, ahol a szörny hesszel, és megölöd. nem dob el semmit... aztán vársz 1 percet, mire újraéled. megint megölöd... és így tovább.

Kb 1 órát szívtam azzal a küldetéssel, mire megcsináltam.

De ez csak egy ilyen példa, eddig még minden küldetés könnyen megoldható volt.

És a küldetéseket változatossá teszi, hogy minden 4. -5. küldetés Dungeon küldetés, amiben a szörnyek erősebbek, mint általában, a küldetés időre megy, és ha időn belül nem csinálod meg, akkor nem adja az XP pontokat, hanem elveszi...

De nem kell nagyon megrémülni tőle, még sose vesztettem XP-t, mindig sikerült időn belül végigmennem rajtuk. És mivel tényleg totál kezdő vagyok a játékban, úgy érzem, nem lehetetlen megcsinálni őket
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
Sponsored Links