View Single Post
  #993  
Old 05-16-2008, 13:04
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Sutir View Post
Jöttem dühöngeni az új távolbapislantos kóddal kapcs.

Jól kivan ez a dolog tanálva. Csak 1%-ot érint, 1%-nyi panasz az meg nem panasz, nem is kell érdemben foglalkozni vele, csak az érintetteknek lenyelni a békát. A többiek meg jönnek jó tanácsokkal, h. ugyan már négy számot beírni? Nekem az ne jöjjön ennek a feladatnak az időbeliségével, zavaró körülményként való megjelenésével kapcs. akinek nem kell pöttyörésztgetni, óráról órára. Kérdem én, ha nem olyan nagy kunszt a dolog, akkor miért ellenezi a 99% önmaga tekintetében??? Azért mert vannak játékosok akik picit aktívabban mint a többség, meg kell őket büntetni, mert biztos csalnak, mert kizárt dolog, h. egy emberi lény 24 órából 14-ben aktív szerepet tudjon vállalni, valóban ezeket a játékosokat ki kell szűrni, mert h. merészelik, h. egy online stratégiai játékkal aktívan mernek játszani. Bűntessük meg vmennyit... áhhh
Dühöngök akkor én is...

Direkt ELŐRE szólva lett, hogy akinek az idegei nem bírják a változásokat, az most pár hétig maradjon távol a játéktól.

Sajnálom, hogy nem mindenki vette ezt magára azok közül, akiket pedig szemmel láthatóan érint.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post: