View Single Post
  #108  
Old 05-12-2008, 23:11
N.a.t. N.a.t. is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 242
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
1. Jézus nevét szádra hiába ne vedd!

2. A "tudtuk" nálad a saját nyomorék csürhédet jelenti,ami lássuk be,nem igazán sorolható az emberek kasztjába

3. Nem tudom,hogy hányszor kell még elkenjem a szádat ahhoz,hogy nemkicsit visszavegyél az arcodból.

4. Ts-nek pont volt országa a csoportban,máskülönben hogyan írt volna fórumra és miért kaptad volna a megérdemelt 168 körödet?

5. Az pedig a pofátlanság netovábbja,hogy annak ellenére,hogy Téged már egyszer hivatalosan "nemkívánatos játékos" -nak nyilvánítottak,veszed a bátorságot és mered bármiért is verni a nyálad.
Önmagam ismétlem: ahol nincsenek észérvek, ott jön a másik nyílvános sértegetése.
No comment.
3. pont: ne viccelj, inkább tanulj meg játszani. Ennyi idő alatt lehetett volna rá időd.
4.pont: most akkor ts miatt kaptam a 168 körömet, vagy azért mert szándékosan kitiltattam magam h jksz-ezni tudjak?
Döntsd már el.
Mindenki más pedig ítéljen ez alapján a hsz alapján.

Még valami: az életben nem tudtad "elkenni a számat" mert ehhez is kevés vagy. De még csak a közelében sem jártál ennek.
Továbbra is kérdezem az értelmes embereket arról, hogy véleményük szerint mi lehetett a 0 fosztások oka.

Last edited by N.a.t.; 05-12-2008 at 23:23..