Quote:
Originally Posted by Ati
Pontosan mit küldtél, pontosan mikor, melyik hálózatból. A Voda az működik, épp most teszteltem egy supportos levél kapcsán. (Lehet pont Te voltál.)
Minden esetben (másik két szolgáltatónál is) biztosítani kell, hogy a válasz sms megérkezhessen a telefonodra. Példák, amiért ez nem tud megtörténni:
- megtelt az sms memória
- nincs lefedettséged (Vodánál mostanában sűrűn tapasztalok ilyen Pesten kívül  )
- lemerült/kikapcsolt a telefon
- egyéb
Az emeltdíjas rendszer működéséből adódóan mindenképp meg kell, hogy érzekken a telefonodra a mi válaszunk is, csak akkor tudjuk a VIP tagságot jóváírni, illetve az emeltdíj összege is ilyenkor kerül levonásra. Annak érdekében, hogy ezzel ne lehessen visszaélni, nem az sms megérkezésekor írjuk jóvá a Hódítóban a VIP tagságot, hanem csak azután, hogy az adott szolgáltató visszajelezte, hogy valóban sikerült a válaszunkat is kézbesíteni a telefonodra.
|
Én voltam!
Nem tudom, h mi lehetett a probléma, mert tele nem volt, térerő valszeg volt, mert telefonáltam azóta (mikor küldtem akkor nem lett volna?),a töltőről meg előtte szedtem le, kb 5-10 perce egyszercsak kiírta, h elküldve és jött is válasz
Köszönöm szépen!

__________________
A világnak több szerény zsenire van szüksége. Olyan kevesen maradtunk.


A Száműzött visszatér! (#708833)