Thread: 1A események
View Single Post
  #3729  
Old 03-20-2008, 07:53
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 3%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwyl szelleme View Post
Cybynek is épp annyi része volt abban ütésben mint nekem. Gondolom Puppitól, hallottad, hogy felléptünk W-ből, mert te nem voltál abban a csopiban. És azt is mesélte Puppi, hogy miután leadta a földet a cimbiknek újrázott, és a 72. kör végére több 100M volt az orijában full egységgel tf-ként? És húzták fel alánk a kigyúrt orikat! Ugyanezek az orik neked több 10M tekit adtak lépés előtt, szóval te tudod ezt a legjobban. Legalább amink van gyors csopiból, mi magunk írtuk, termeltük meg Cybyvel, a saját országainkkal, nem pedig mástól kaptuk.

Az, hogy Grabi megtermelte-e vagy őt is telenyomták cuccal, nem tudom, de látom B-ben a nála lévő mennyiséget, és a 3-4 újrázását, és azokkal az orikkal, amelyekben nekem nincs hasonló mennyiségű cucc képtelen vagyok felvenni a versenyt vele.
Én a helyedben nem vádaskodnék illetve amit mondasz támaszd alá teljes krónikával,de pl az biztos hogy Puppi nagyon régen termelt már a W ben magas hekin szal azt láttad az orijában amit előtte megtermelt.(Láttam már 30 körös oriban 4,294 milliárdot te meg felakadsz pár millión?)
Az én volt szövim akitől a tekit kaptam pedig már rég nincs ott mert abbahagyta a játékot szal ne kombinálj mindenféle jksz-historiákat mert ezt lasssan már paranoiának hívják(mondjuk érdekes meglátás az hogy Te megtermeled viszont mindenki más rajtad kivűl csal)
Reply With Quote