View Single Post
  #511  
Old 03-18-2008, 14:17
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post
Egy javaslatot azért ellenzek mert szerintem rossz, és azért támogatom mert szerintem jó.
és nem nekem hanem a játéknak.
Az SZK-n levő országoktól elvonatkoztatva, mi a rossz szerinted a javaslatban?

Az SZK országokat most tegyük félre, ez egy köztes állapot, és rengetegmindent rá lehet húzni ilyen alapon: azt is, hogy ha egyszer első voltál 3 évig, akkor másfél év kihagyás után miért nem tudsz fordulni az 5. szintre.

A hosszú kihagyás más csoportokban is meglepő eredményeket hozhat, amikor visszajössz: lehet, hogy a drágakő árára hagyatkoztál, mielőtt szabira mentél volna, és pár hónap múlva a drágakő semmit se ér. Ilyenkor is hátrányban vagy, hiszen ha az elmúlt hónapokban játszottál volna, akkor sokkal több pénzt összeszedtél volna a drágakő eladásából, mint így. Lehet, hogy az olcsó katonapiacra építettél, de az már a múlté, most már nincs katona a piacon, esetleg csak 50ezerért. Itt is nyilván hátrányban vagy azokkal szemben, akik még be tudtak vásárolni az olcsó katonákból.

Azt gondolom, hogy teljesen normális, hogy hosszú kihagyás után egy teljesen más közegbe érkezel vissza, mint amilyennel elmentél. Az országod változatlan, a körülmények körülötte azonban változtak. Ez nemcsak az elsó 4 szinten van így, de az 1/A-ban is.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links