View Single Post
  #11  
Old 03-18-2008, 13:30
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,250
Activity: 32%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post
De azért ugye nem kell annyira lelkesnek lennem ha arra gondolok, hogyha a mieink közül valaki 1x úgy dönt játszani akar (vagy bármely más SZK ori), akkor alig 2 évet kell kibírnia 1 klánban ahhoz, hogy a mellette lévő orikkal egyező feltételekkel válthasson klánt?
A kedvezmények mértékének maghatározásakor ne azok az országok legyenek az elsődlegesen kiemelt szempontok, akik most nem játszanak.

Amikor a felfedezés nehezítve lett, akkor se lett az összes top ország területe lecsökkentve, csak azért, mert ők még könnyebben jutottak fel, és hol vannak így az egyenlő feltételek.

És ez így van jól.

Ne az legyen a szempont, hogy egy épp alvó ország hátha egyszer visszatér, és akkor neki rossz lesz. Nem lesz rossz, ugyanolyan lesz, mint tegnap volt, vagy tegnapelőtt, esetleg azelőtt. A most aktívan játszóknak lesz könnyebb.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links