View Single Post
  #178  
Old 03-18-2008, 04:47
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
azért mert nem tudod értelmezni vkinek a hsz-ét még nem kéne hibás következtetést levonni.
Alapvetően az ötlet nem a 2fős ütőgépek segitésére született és NorB éppenséggel az erre való hivatkozásokra válaszolt.

A megnyilvánulásodból gondolom,hogy nem jártál még normál mailes csoportban.
csak, hogy példának hozzam az R csoportot. kerek 200-an vagyunk éppen. 13ország 2körös nekem. 1 ilyen csoportban nehezen megoldható az együtt haladás, mert ha még közel is vagyunk, előfordulhat, hogy a célpont 1-2 orinak 3-4körös. Ráadásul a kislétszám miatt nehéz jó szövetséget találni... a legtöbb normálisabb játékosnak nem éri meg feladni az mf bónuszt, mert nem talál másik 3olyan játékost akivel együtt tud haladni. én pl örülnék ennek a funkciónak, mert úgygondolom, hogy ennek a játéknak a hajtó motorja a társaság, és így minél inkább az összjátékot kéne támogatni.

Én pl szivesen áldoztam fel az mf bónuszom, csak azért hogy vkinek segitsek helyreállni, mert hibázott.
és ha az ötlettel akár 100ból 5játékossal több segitene másokon, úgygondolom már megérné az ötlet.

R-ben a többi szövi is hasonló gondokkal küzd szerintem, nem csak ti. Azaz lényegében nem változik semmi, mert se ti se ők nincsenek 2 körre egymástól.
(R-ben nem jártam ugyan, de Cuceritorban játszok, és a V ugyanilyen. Azért megoldottuk a problémát elég jól)

Ha nem akarsz mf lenni, próbálkozz addig, míg össze nem jön egy megfelelő szövi, addig is segíted a kezdőket
__________________
"Véres kardot hoztam
Őseink véres kardját"