View Single Post
  #177  
Old 03-18-2008, 01:02
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by kakasapó View Post
Most vázoltad, h az egésznek semmi értelme! Konklúzió: össze kell rakni mindenképp egy rendes, 4 tagú szövit. Én továbbra sem értek egyet azzal, h előnyöket élvezzen az, aki erre nem képes. Hozzáteszem, h az mf-ekre is gondolni kell. Nekik is kell csemegét hagyni, hiszen ők elhatározásból egyedül játszanak.
azért mert nem tudod értelmezni vkinek a hsz-ét még nem kéne hibás következtetést levonni.
Alapvetően az ötlet nem a 2fős ütőgépek segitésére született és NorB éppenséggel az erre való hivatkozásokra válaszolt.

A megnyilvánulásodból gondolom,hogy nem jártál még normál mailes csoportban.
csak, hogy példának hozzam az R csoportot. kerek 200-an vagyunk éppen. 13ország 2körös nekem. 1 ilyen csoportban nehezen megoldható az együtt haladás, mert ha még közel is vagyunk, előfordulhat, hogy a célpont 1-2 orinak 3-4körös. Ráadásul a kislétszám miatt nehéz jó szövetséget találni... a legtöbb normálisabb játékosnak nem éri meg feladni az mf bónuszt, mert nem talál másik 3olyan játékost akivel együtt tud haladni. én pl örülnék ennek a funkciónak, mert úgygondolom, hogy ennek a játéknak a hajtó motorja a társaság, és így minél inkább az összjátékot kéne támogatni.

Én pl szivesen áldoztam fel az mf bónuszom, csak azért hogy vkinek segitsek helyreállni, mert hibázott.
és ha az ötlettel akár 100ból 5játékossal több segitene másokon, úgygondolom már megérné az ötlet.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni