Thread: Travian
View Single Post
  #4  
Old 03-15-2008, 08:57
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A Travian borzalmas... játszottam néhány hónapig, és baromira elegem lett belőle. Ott kezdődik, hogy nincs olyan korlát, mint itt a méretekből eredő körtávolság, azaz bárki bárkit támadhat. Emiatt aztán a tök kezdő országokat bármikor szétverheti egy hosszú ideje játszó masszív ipse. Azaz csak a szomszédaim kedvétől függ, hogy mikor esnek nekem, így viszont nem túl értelmes szórakozás az egész.

Kiképeztem egy, a falvaim méretéhez képest masszív hadsereget, aztán egyik nap elkezdett támadni egy izmos szomszéd. Mivel elsősorban védőim voltak, meg 20-as római falaim, egészen sokat veszített, de a vége az lett hogy lenullázta a hadseregem és lebontotta egy sor épületemet. Ezután több hét alatt visszaképeztem a seregemet, de jött a másik illető, aki megint lenullázott... persze mindkettővel beszéltem, de utólag már veszett fejsze nyele hogy békét kötöttünk, a katonáimat az nem pótolta...

Egyetlen megoldás az, ha sikerül egy top-os klánba kerülni, de oda meg nem vesznek fel kis országokat. elegem lett, töröltem
Reply With Quote