View Single Post
  #14  
Old 04-20-2006, 14:32
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laziga
a hulla egy valamire jó nem idegesit hogyha szétzuzzák az oridat mert elve tudod hogy eséjtelen vagy én már nem egyszer játszottam hullát 300hekig jó utána sok szerencse kell hozzá a 3-2 szintett nem lehet vele megcsinálni képtelenség lehet hogy nem bántanak magas hekin a betegség miatt de tese fogsz senkit mert nem férszbe senkihez. pénztermelönek magas hekin nagyon jó mert beton védelem hogy a födet elne vigyék oszt mássemmi csak kati piacra gyártani de má ese tulnagy biznisz
Szerintem a 3-2 szinten egy MF hulla, ha nagy támadósereget tart, a 40% MF bónusszal és a 20-30% csopibónusszal símán be tudja ütni a szövik nem hadis országait. Tudom, mert végigmentem már hullával. Az 1A-ban viszont az MF bónusz nélkül szinte képtelen ütni.
Evvel nem azt akarom mondani, hogy nem messze a leggyengébb faj a 3-2-1 szinten. Csak avval a kijelentéseddel vitatkozok, hogy nem fér be senkihez.

Még valami. Több helyen olvastam, hogy nagyon magas hekin védheti a hullát a betegség. Szerintem nagyon magas hekin sem kell a területhez viszonyítva több kórház, mint kis hekin.