View Single Post
  #138  
Old 02-25-2008, 16:50
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ha csak 1 országgal, vagy 2-vel, vagy 3-mal, de ez is hozzájárul. Ha enélkül is kapná a bónuszt, akkor márit 1, 2, vagy 3 szabis országgal kevesebb lenne.

Persze érthető a másik oldal is, hogy így a csonka szövetséget sokkal könnyebb megtámadni, akik annyira kezdők, hogy se a 4 országot nem tudják összeszedni, se a szabis "trükköt" nem alkalmazzák.

Szerintem nem kellene ide keverni a kezdőket. Már csak azért, mert egy kezdőt se a teljes szövi, se a "szabis" trükk nem ment meg ha egy tapasztalt banda ki akarja csontozni őket. A tapasztaltak viszont igenis vegyenek fel maguk mellé 1-2 kezdőt ha nincs más, és tanítsák meg őket játszani. A kezdőknek eddig ez volt az egyetlen igazi esélye hogy megtanulhassák a játékot, ha viszont bónusszal támogatod meg a csonka szöviket az életbe senki nem fogja felvállalni a macerát, hogy egy újat betanítson. Pedig nem 1-2 jelenleg egész jó játékos van itt aki lufiorival bóklászott erre-arra míg úgy nem esett, hogy egy tapasztaltabb szövinek üresedése volt, és vállalták, hogy betanítják.
__________________
"Véres kardot hoztam
Őseink véres kardját"