Thread: Zöld 30
View Single Post
  #14  
Old 02-24-2008, 10:53
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
(Olyan vétek, amit Cassandra el is követett. :P Mondogatta, hogy jön, aztán persze én ébresztettem a rajtból, hogy no mi lesz már... )
El. De cserébe jót aludtam, míg te a hegyeket rótad.
Amúgy Ati aranyos... hajnali fél7kor keltvén az embert, képes veled közölni, hogy nem baj, hogy most keltél, ha sietsz, még a start zárása elött odaérhatsz.
(Csak halkan jegyzem meg mindezt olyankor, mikor a válasz SMS írása közben csak azt vettem észre, hogy kiesett a telefon a kezemből, mert elaludtam.)

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Hamar megvolt a bemelegítés, az Ördögoromra felmászni jó kis emelkedő volt. Előző beszámolók alapján rosszabbra számítottam, tulajdonképpen egész könnyedél fel lehetett jutni, csak ránézésre volt szörnyű.
NEm elég az? Egy ránézésre szörnyü emelkedő egy 30km-es túra 300. méterénél? És idén nem esett elötte pár napig az eső, azért azt se felejtsük el. Annak az emelkedőnek nem a hossza, hanem a meredeksége okozott nekem is csak némi fejtörést.
Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ezután következett a Fekete István emlékház, ami egy elég fura pont. Leírás alapján magántulajdonban van, ezért bemenni nem lehet. A pontőrök elmondása alapján pedig (akik épp akkor álltak át az emlékháztól abba az utcába, ahol mindenki ment) eddig szinte mindenki simán elment mellettük, mert nem tudták, hogy hol az emlékház.
Ott tavaly mi is elkavartunk.

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Szarkavár. Ezen a környéken kicsit kezdett felerősödni a szél, de egy mezőn átkelve utána ismét elcsendesedett. Ennyi kellett is ízelítőnek abból, hogy igazából még nincs teljesen tavasz.

Persze, te is pont akkorra rendeled a szelet, mikor felhívlak.

Amúgy megint beteg tempót mentél (ha jól sejtem a kitiltásaid már beérkezés után születtek, ha igaz, 5 óra alatt értél végig...), ha valamelyik hétvégén végre eljutok túrára, olyanra, amin te is ott vagy, hozhatod az én cuccom is, hátha az visszafog kicsit.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Reply With Quote