View Single Post
  #23  
Old 02-21-2008, 07:41
tulip tulip is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 142
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Hm. Elgondolkoztattál. Hol említettem, hogy ezt sajnálom én a szövetségeseimtől? Nem látok ilyet, ami valszeg azért van, mert az idézett támadásokat nem én vezettem. Úgyhogy gratulálok a szívből jövő rosszindulatú feltételezésedért, de a te zseniális problémamegoldóképességed miatt legfeljebb nekem kell épületet bontanom. Abszurd az észjárásod.
Általában tőlem gyengébb játékosokkal szoktam egy szövetségben lenni, mert nem játéktudás, hanem szimpátia alapján igyekszem társakat választani. Sokszor csak azért vállalom a hadis szerepet, hogy húzzam felfele a szövimet. Ezért kifejezetten örölök annak, ha nem kell sokat várnom arra, hogy a szövetségeseim beépítsék az üres területeiket. Tehát nekem a jelenlegi állapot kényelmesebb. De ettől teljesen függetlenül bármelyik szövetségben pofonegyszerű megoldani szövin belül az igazságos elosztást. Véleményem szerint ezzel kapcsolatban egy a lényeg, hogy a foglalt föld szövin belül maradjon. Hogy milyen arányban van elosztva, szövin belül az épületek felépítettsége, az teljesen lényegtelen. Ezért teljesen feleslegesnek tartom ezt a dolgot forszírozni. Ha sokáig eröltetitek a témát, meglátjátok, az lesz belőle hogy a végén mindenki csak üres területet fog kapni. Elvégre háború után az elfoglalt területek épületeinek nagyrésze a valóságban is romokban hever.

Last edited by tulip; 02-21-2008 at 07:47..
Reply With Quote