View Single Post
  #14  
Old 02-13-2008, 19:04
Pali papa's Avatar
Pali papa Pali papa is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Location: Budapest VII ker.
Posts: 522
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Hogy is van ez?
Itt van ez a Croissant gyerek, akit több ízben is durván vérig sértett egy hangadónak tekinthető fórumos, mire ő megengedett magának 1 azaz 1 darab "választ". Ez utóbbi nekem se tetszett bevallom, de nem hiszem, hogy rögtön utálós topicot kellene nyitni érte, főleg, hogy a nyúl épp csúnyán visszalőni készül ahogy olvasgatom itt az első bejegyzéseket.

Röhejes ez az egész... Mozgalom, hogy minnél több pirosat osztogatni egy embernek??? Engem azokra az sms-ekre emlékeztet amik a választási kampány alatt terjedtek, és elsősorban Dávid Ibolyát gyalázták, hogy megvette az MSZP.

Legyetek büszkék magatokra.

Nem, nem utálom Croissant, sőt megértem az indulatát. Olykor bennem is felmegy a pumpa, legfeljebb jobban uralkodok rajta.
Csak annyit tennék hozzá, hogy Croissant nem gyerek. Nagyon nem az...
Magam részéről nem hogy nem utálom, hanem kedvelem, sőt tisztelem!

Annyit szeretnék még hozzátenni, hogy kezd kissé unalmas lenni hogy itt valakit vagy csak utálunk, vagy csak szeretünk és ha Valakit utálok akkor nem szerethetem a másikat. Nos ez az amit még az Óvodásaim sem tesznek!
Ja és Ők 2-3 perc után félreteszik a nézeteltéréseiket és képesek közösen tevékenykedni.
Pl nem gondolom, hogy ha kedvelem Remyt nem kedvelhetem Synkelt.
Kicsit próbáljunk felnőttek módjára viselkedni.
__________________
Légy kedves gyermekeiddel, hiszen ők választják ki neked a szociális
otthont.


http://s1.sfgame.hu/index.php?rec=67834 Az én kicsi varázslóm...
Reply With Quote