Thread: Linux
View Single Post
  #33  
Old 02-13-2008, 16:07
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ubuntu problémák. Megint.

Az Ubuntu jelez, hogy vannak új frissítések, és persze rákatt, és frissítem mindig. Az a helyzet, hogy van 1 package (lényegtelen, hogy melyik az), amire azt mondja, hogy "You are about to install software that can't be authenticated". Ha kiveszem a pipát, hogy ne tegye fel, akkor továbbra is jelez, hogy új frissítések elérhetőek. Hogy tudom kiszedni, hogy ne jelezzen erre a package-re többé?

Továbbá létezik, vagy esetleg be lehet állítani valami gyorsbillentyűt a billentyűzetkiosztás váltogatására? Eléggé kényelmetlen, hogy állandóan nyitva kell legyen a Keyboard Preferences, és ott húzogassam a kiosztásokat, hogy éppen melyiket akarom használni.
Az amúgy nem jó, hogy folyamatosan angol billentyűzetet használok, és ékezetek nélkül írok. A magyar billentyűzettel meg kényelmetlen egyes karaktereket bepötyögni, ha éppen olyasmivel foglalkozok.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"


Last edited by Bogár; 02-13-2008 at 16:09..
Reply With Quote