View Single Post
  #6  
Old 02-11-2008, 12:21
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by kg-- View Post
- Az esetek többségében lejjebb vannak többen. Lehet, hogy a top tudja ütni az alatta lévőket, de esély van arra, hogy valaki az üldözőbolyból kihasználja a helyzetet, és vagy a top gyenge pillanatát találja meg, vagy a többieken hiénázik, de felkapaszkodik. Mozgás lenne, ami esélyt adna arra, hogy taktikai érzékkel egy ország haladni tudjon. Nem mindig csak fel - itt derülne ki, ki a jobb, szerencsésebb.
nem A-ra gondoltam, úgyhogy az más tészta.
http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2273
pl itt egy példa arra amire gondoltam. 600hekis országgal hogyan küzdesz egy 1000-1200hekissel??? 2x akkora területen, sokkal kisebb barakk aránnyal is olyan erős mint te, és még termelni is tud melette... gondolj bele, ha közel van, te full barakkal se ütöd be, míg ő úgy ki tud rád támadni, hogyha fullosan szembe mész is védi. végülis igazad van, éllénkitené a játékot, de a kis orik hátrányára. A-ban meg nem érnél vele semmit, ha csak nem azt akarod, hogy 600k pontos ori megküzdhessen egy 1milla pontossal, mindezt a semmiért, mert ugye 100k pont különbségnél már nem visz semmit... szal sztem gondolkodj rajta még egy keveset:
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote