View Single Post
  #180  
Old 01-22-2008, 22:51
Paliking Paliking is offline
Member
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Nekem nem tetszik különösebben a hadisarc, de el tudnám fogadni, hogy bevezetsére kerül a játékba. Én biztos nem élnék vele. A javaslatom ezzel kapcsolatosan (ami már több helyen elhangzott korábban, csak összeszedtem a nekem tetsző/elfogadható elemeket):
1. teljesen felesleges bármilyen összegben korlátozni a sarcot, ha valaki át akar adni egy másik orinak pénzt, át tudja utalni. Két harcoló fél el tudja dönteni, mikor mennyiért éri meg neki abbahagyni a harcot, vagy ha nem tudnak megállapodni, az fog történni ami most is van, vagy ütik egymást a végtelenségig, vagy egyszer csak abbahagyják.
2. ha valaki sarcot fizet a másiknak, az véleményem szerint az egész szintre vehesse meg magának a békét. Vagy mondjuk 1000 körre, ami egy szint teljesítéséhez alapból szükséges, hogy ha mondjuk sokáig ugyanazon a szinten vannak, ne tartson a végtelenségig. Ezzel a visszaélések nagy részét is ki lehetne szűrni
3. egy országnak heti egy sarcolást engedélyeznék, mindkét oldalról (nyertes/vesztes)
4. az 5. szinten ne legyen sarc

Ez így egy olyan módosítás lenne, amivel ha valaki nem akar élni, akkor ugyanúhy játszik tovább, mint most, de aki nagyon békét szeretne, az meg tudja vásárolni, ha erre a másik fél is hajlandó.
Reply With Quote